Nowe mieszkania – Łódź Śródmieście

Okolica

ART MODERN położone jest tuż przy przystankach komunikacji miejskiej oraz centrum przesiadkowego na Placu Niepodległości. Bliskość al. Politechniki pozwala błyskawicznie dostać się do innych części miasta, a także z niego wygodnie wyjechać.

 

nowe mieszkania Łódź Śródmieście

Funkcje

 

Śródmieście Łodzi

Na ulicę Piotrkowską można dojść spacerkiem, a Galeria Łódzka oddalona jest jedynie o dwa kilometry. Jeszcze bliżej powstaje Sukcesja – nowe centrum rozrywkowo-handlowe. Każdy mieszaniec ART MODERN, który ceni sobie tętniące życiem serce Łodzi, ma więc do niego komfortowy dostęp.

Ta zaleta nie wyklucza kolejnej, którą jest duża ilość terenów zielonych, sprzyjających rekreacji. Aby odetchnąć świeżym powietrzem pośród zieleni, nie trzeba nawet opuszczać osiedla, gdyż na terenie ART MODERN przewidziany jest prywatny park i przepiękna Aleja Kasztanowców, utworzona ze starodrzewu. Po pracy czy w weekend można też zrelaksować się w parku Poniatowskiego, Rejtana lub Klepacza. Natomiast rowerzyści mogą korzystać z przebiegających niedaleko nowych ścieżek rowerowych, którymi swobodnie dostaną się do centrum miasta.
Osiedle usytuowane jest w pobliżu wszelkich niezbędnych placówek oświatowych oraz przychodni lekarskich. Do wyboru jest kilka centrów handlowych i ośrodków sportowych.
Tak atrakcyjna lokalizacja sprawia, że mieszkanie na osiedlu ART MODERN to komfortowe i przyjemne doświadczenie. Przekonaj się o tym sam.

Lokalizacja

Lokalizacja ART MODERN jest ogromnym atutem osiedla i oznacza same korzyści dla mieszkańców. Położenie inwestycji stanowi idealny kompromis pomiędzy ekscytującym i pełnym życia centrum miasta, a bliskością kompleksów zieleni, gdzie można w spokoju się zrelaksować.

 

lokalizacja nowego osiedla w Łodzi

Jak dojechać?

Deweloper – OPG Property Professionals

90-062 Łódź ul. Piotrkowska 138/140
Tel.: +48 (42) 272 30 72
Fax: +48 (42) 272 30 66
biuro@opg.com.pl

top