logo logo

Znajdź mieszkanie

Garaż podziemny z miejscem na motor
18 września 2020
kategoria: All/wszystko

Garaż podziemny z miejscem na motor

Dzisiaj większość singli, par czy rodzin posiada samochód. Często z kwestii czysto praktycznych. Przewiezienie zakupów z supermarketu, dotarcie do kina w deszczowe popołudnie, a nawet weekendowy wypad na działkę za miasto – posiadanie auta zapewnia duży komfort i mobilność. Często decydujemy się na kupno samochodu, nawet jeśli nie posiadamy garażu. Zupełnie inaczej ma się sprawa, jeśli podejmujemy decyzję o zakupie motocykla. W tym wypadku garaż podziemny jest rozwiązaniem idealnym!

Motor to coś więcej niż tylko środek lokomocji. To znak, element stylu życia, symbol wolności. Informacja wysłana do świata o swoim charakterze i statusie. Dlatego też motocykliści traktują swoje pojazdy ze znacznie większym pietyzmem, niż „zwykli” posiadacze aut. W związku z tym, oprócz posiadania samej maszyny, niesamowicie ważny jest garaż na motor.

Garaż podziemny – dlaczego warto?

Obiektywnie – garaż podziemny to same zalety. Jednym z najważniejszych atutów jest fakt, że miejsce zawsze czeka na właściciela, ponieważ zazwyczaj dostęp do niego mają jedynie mieszkańcy bloku lub osiedla. Dodatkowo części podziemne często skomunikowane są z wyższymi kondygnacjami windą, co ułatwia np. wniesienie zakupów.

Garaż podziemny - osiedle ART MODERN

Garaż podziemny to także duża oszczędność czasu – zimą nie musimy wstawać wcześniej, by odśnieżyć pojazd, skrobać szyb czy nagrzać silnik. Pojazd od razu jest gotowy do jazdy! Latem mamy zaś gwarancję, że nie wsiadamy do nagrzanej do granic możliwości puszki. Nie można zapomnieć również o znacznie większym poziomie bezpieczeństwa. Zamknięta przestrzeń jest lepszym zabezpieczeniem nie tylko przed złodziejami, ale może uchronić nas od stresów i kosztów będących pokłosiem burz i gradów.

Garaż na motor – mieszkanie dla naszego pojazdu

Samochody, ze względu na swoją konstrukcję, mają znacznie większą tolerancję na warunki atmosferyczne oraz wyposażone są w lepsze alarmy, niż jednoślady. Dlatego garaż na motor zdaje się być nieodzowny, jeśli decydujemy się na posiadanie wymarzonego motocyklu.

Pobudki do zakupu choppera, crrossa czy enduro są znacznie mocniej podszyte emocjami, niż w przypadku auta. Nic dziwnego, że zależy nam na jak najlepszej ochronie i pielęgnacji motocykla. Garaż na motor w tym przypadku jest najlepszym rozwiązaniem, zapewniającym optymalne warunki dla pojazdu. Mieszkanie z garażem podziemnym to inwestycja, która nie ma terminu ważności – tak długo jak naszą pasją będą motory, będzie nam służyć. A powszechnie wiadomo, że to hobby, z którego rzadko kiedy się wyrasta.

Garaż podziemny na motocykl - osiedle ART MODERN

Mieszkanie z garażem podziemnym w Łodzi – poznaj ofertę ART MODERN

Jeśli jesteśmy posiadaczami motoru i decydujemy się na zakup lokum, naprawdę warto rozważyć mieszkanie z garażem. Zazwyczaj ta opcja nie jest w standardzie, jednak wielu deweloperów posiada ją w swojej ofercie. Do nich zalicza się ART MODERN – klimatyczne osiedle mieszkaniowe w centrum Łodzi.

Bliskość kin, galerii handlowych czy obiektów rekreacyjnych przypadnie do gustu nowoczesnym parom. Tereny zielone, place zabaw, a nawet prywatny park oparty o istniejący starodrzew kasztanowców sprawiają, że ta kameralna przestrzeń to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Celem jest zapewnienie maksymalnego komfortu mieszkańcom. Również tym zmotoryzowanym. A jeśli najdzie nas akurat ochota na wycieczkę poza miasto, lokalizacja osiedla przy alei Politechniki stanowi doskonałą bazę wypadową na krótsze i dłuższe podróże.

Łódź osiedle ART MODERN

Na terenie osiedla ART MODERN inwestor przewidział łącznie około 400 miejsc parkingowych, zarówno w strefach podziemnych, jak i naziemnych, spośród których część znajdować się będzie pod zadaszoną wiatą parkingową, która stanie w południowo-zachodniej części działki. Jeśli poszukujesz mieszkania z garażem podziemnym, nie możesz przejść obojętnie obok oferty ART MODERN!

Skontaktuj się z doradcami ART MODERN

wybierz preferowaną datę rozmowy telefonicznej
wybierz preferowaną godzinę rozmowy telefonicznej
Uwagi:
Doradca klienta
person
Paulina Pacler

Doradca klienta

tel.+48 883 477 699

Kontakt

person
Anna Osińska

Manager ds. sprzedaży i marketingu

tel.+48 733 770 743

Kontakt

Informujemy, że:

  • administratorem danych jest OPG Orange Park sp. z o.o.; można się z nami skontaktować wysyłając maila na adres artmodern@artmodern.pl oraz dzwoniąc pod nr 42 25 000 25;
  • podane przez Ciebie dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie; przetwarzamy też dane, gdy zobowiązują nas do tego przepisy, a także gdy mamy w tym uzasadniony interes – w postaci obrony lub występowania z ewentualnymi roszczeniami;
  • zawsze możesz domagać się od nas dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, sprostować swoje dane, żądać ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, czy przeniesienia; możesz też wnieść do nas sprzeciw wobec przetwarzania danych lub złożyć skargę do organu nadzorczego.

Szczegółowe informacje dotyczące podstaw prawnych, celów i zasad przetwarzania danych, a także Twoich praw znajdują się w naszej Polityce prywatności

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!