logo logo

Znajdź mieszkanie

Mieszkanie dla młodych rodzin. Jakie wybrać?
13 lipca 2018
kategoria: All/wszystko

Mieszkanie dla młodych rodzin. Jakie wybrać?

Macie po około 30 lat. Żyjecie ze sobą już długi czas, być może sformalizowaliście swój związek i doczekaliście się już nawet potomka (bądź macie to w niedalekich planach). Nadchodzi więc pora, by osiąść „na swoim”. Ale jakie mieszkanie wybrać? Na co zwrócić uwagę, planując przestrzeń dla swojej młodej rodziny? Spokojnie – trafiliście pod właściwy adres! […]

Macie po około 30 lat. Żyjecie ze sobą już długi czas, być może sformalizowaliście swój związek i doczekaliście się już nawet potomka (bądź macie to w niedalekich planach). Nadchodzi więc pora, by osiąść „na swoim”. Ale jakie mieszkanie wybrać? Na co zwrócić uwagę, planując przestrzeń dla swojej młodej rodziny? Spokojnie – trafiliście pod właściwy adres!

Zakup pierwszego mieszkania to jedna z najważniejszych inwestycji

Aby ten rozdział naszego życia rozpoczął się z wysokiego C, bardzo ważny jest taki dobór układu i metrażu, który spełni nasze potrzeby. Nie tylko te aktualne, ale też i te przyszłe, kiedy to na świecie pojawi się nowy członek rodziny.

Dobrym pomysłem jest więc salon połączony z aneksem kuchennym oraz osobna, przestronna sypialnia, w której zmieścimy łóżeczko dla naszego szkraba. Pojawienie się potomka zmienia bowiem nie tylko nasze życie, ale i przestrzeń, w której żyjemy, a w której lada chwila zacznie nam brakować miejsca. W końcu trzeba gdzieś jeszcze zmieścić wózek, rowerek, fotelik samochodowy, prawda? Spokojna głowa!

Projektując mieszkania na osiedlu ART MODERN przemyśleliśmy nawet najdrobniejsze szczegóły. Podręcznym magazynkiem może stać się garderoba,  którą bez problemu wydzielicie w sypialni, a także obszerne komórki lokatorskie zlokalizowane na piętrach!

Mieszkanie idealne dla młodych odkrywców!

Kiedy nasze dziecko już nieco podrośnie, przychodzi najwyższy czas na gruntowne przeorganizowanie dotychczasowego porządku. Siedmiolatek zażyczy sobie nie tylko nowego myśliwca Kylo Rena z klocków Lego, ale i własnej przestrzeni, w której będzie się mógł mierzyć z Ruchem Oporu. Dlatego też w ofercie ART MODERN znajdziecie mieszkania z dużymi balkonami, dostępnymi także z pomieszczeń sypialnych, a także rozkłady z klarownym podziałem na strefę dzienną i nocną, które pomogą Wam w zapanowaniu nad domową logistyką przestrzeni!

Skontaktuj się z doradcami ART MODERN

wybierz preferowaną datę rozmowy telefonicznej
wybierz preferowaną godzinę rozmowy telefonicznej
Uwagi:
Doradca klienta
person
Paulina Pacler

Doradca klienta

tel.+48 883 477 699

Kontakt

person
Anna Osińska

Manager ds. sprzedaży i marketingu

tel.+48 733 770 743

Kontakt

Informujemy, że:

  • administratorem danych jest OPG Orange Park sp. z o.o.; można się z nami skontaktować wysyłając maila na adres artmodern@artmodern.pl oraz dzwoniąc pod nr 42 25 000 25;
  • podane przez Ciebie dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie; przetwarzamy też dane, gdy zobowiązują nas do tego przepisy, a także gdy mamy w tym uzasadniony interes – w postaci obrony lub występowania z ewentualnymi roszczeniami;
  • zawsze możesz domagać się od nas dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, sprostować swoje dane, żądać ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, czy przeniesienia; możesz też wnieść do nas sprzeciw wobec przetwarzania danych lub złożyć skargę do organu nadzorczego.

Szczegółowe informacje dotyczące podstaw prawnych, celów i zasad przetwarzania danych, a także Twoich praw znajdują się w naszej Polityce prywatności

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!