Doskonale wiemy, że życie jest pełne niespodzianek. Nie na wszystko zawsze możemy się przygotować. W przypadku nagłej przeprowadzki czy pojawienia się nowego członka rodziny dobrze mieć bezpieczną przystań w postaci gotowych mieszkań do odbioru. Kiedy wystarczy jedynie się wprowadzić wszystko nagle wydaje się prostsze, prawda?

ART MODERN łączy spokój życia rodem z przedmieść z wygodnym i szybkim dostępem do serca miasta. To doskonały wybór zarówno dla zapracowanych i niezależnych singli, jak i rodzin z dziećmi czy osób starszych, chcących mieszkać w dogodnych warunkach, a także przemyślana inwestycja w przyszłość dzieci i wnuków.

Niezależnie, na którym etapie życia się znajdujesz – nasza oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Osiedle ART MODERN - etap II

Nowa droga życia. Mieszkania dla młodych małżeństw

Jesteście świeżo po ślubie i planujecie powiększyć rodzinę? A może spodziewacie się właśnie dziecka? Zapewnijcie odpowiednią przestrzeń sobie oraz maluchowi i wybierzcie mieszkanie z dwiema sypialniami. Przestronna winda i szerokie korytarze klatki schodowej umożliwią Wam sprawne manewrowanie dziecięcym wózkiem, z pewnością docenicie także uroki placu zabaw w osiedlowym parku, a nim się obejrzycie Wasze pociechy wyrosną na inżynierów z dyplomem Politechniki Łódzkiej.

Rys. 1. Rzut mieszkania A.156 3 pokoje; Metraż: 55,17 mkw.; Cena: 402 741,00 zł

Rzut mieszkania A.156 - osiedle ART MODERN

Zobacz mieszkanie A.156

Dla spragnionych przestrzeni

Wybierając dwupiętrowe mieszkanie poczujecie się jak… w domu, i to dosłownie. Pięć pokoi i aż dwie łazienki na dwóch kondygnacjach – to przestrzeń, która otwiera nieskończone możliwości aranżacyjne. Od zawsze marzyliście o własnym gabinecie, domowej siłowni lub prywatnym spa? Nic nie stoi na przeszkodzie. I to dosłownie! Wszystkie mieszkania ART MODERN charakteryzują się otwartym planem i możliwością usunięcia ścian konstrukcyjnych, dlatego urządzasz się po swojemu. A jeśli marzysz o wakacyjnych spotkaniach z przyjaciółmi pod chmurką – tu do wyboru masz aż dwa balkony. Wszystko z klimatycznym widokiem na Łódź.

Rys. 2. Rzut mieszkania A.155 2 kondygnacje: pokój dzienny + kuchnia, 4 sypialnie, 2 łazienki, 2 balkony; Metraż: 93,24 m2; Cena: 587 412,00 zł

Rzut mieszkania A.155 - osiedle ART MODERN

Zobacz mieszkanie A.155

Dla dużych rodzin

Czteropokojowe mieszkanie to rozwiązanie idealnie dla dużych rodzin. Niezależnie czy macie więcej, niż dwójkę dzieci, czy może opiekujecie się rodzicami – w tej przestrzeni każdy znajdzie miejsce dla siebie. Osobna łazienka i WC będą ułatwieniem podczas zabieganych poranków, kiedy wszyscy spieszą się do pracy i szkoły. A może jesteście już na emeryturze, ale w weekendy, ferie i święta zjeżdżają się Wasze dzieci i wnuki? Bez obaw ugościcie ich jak na wspaniałych dziadków przystało. A jeśli zechcecie spędzić czas aktywnie możecie wybrać się na pobliskie lodowisko czy do kina.

Rys. 3. Rzut mieszkania A.154 4 pokoje; Metraż: 71,77 mkw.; Cena: 466 505,00 zł

Rzut mieszkania A.154 - osiedle ART MODERN

Zobacz mieszkanie A.154

Osiedle ART MODERN wyróżnia nowoczesne podejście do budownictwa. – Jesteśmy świadomi, że każdy lokator jest zupełnie inny i wymaga od naszych mieszkań maksymalnego dopasowania do własnych potrzeb, dlatego  każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie – mówi Anna Osińska, szefowa biura sprzedaży inwestycji. – Nasza oferta opiera się na zróżnicowanym metrażu i otwartym planie z możliwością usunięcia ścian działowych. Dużą wagę przykładamy także do bezpieczeństwa i funkcjonalności całego osiedla. Szerokie klatki schodowe, komórki lokatorskie zlokalizowane na piętrach, pochylnie przy wejściach do budynku, prysznice bezbrodzikowe z odpływem umieszczonym bezpośrednio w podłodze czy przestronne windy to ogromne ułatwienie, zwłaszcza dla osób starszych i z niepełnosprawnościami – dodaje specjalistka.

W sprzedaży pozostały już ostatnie mieszkania z etapu II inwestycji. Nie zwlekaj, wymarzone lokum czeka na Ciebie!