Duże mieszkanie to duże możliwości. Spora powierzchnia daje pole do popisu zarówno dla kreatywnego projektanta, jak i domownika lubiącego po prostu „zaszaleć”. To także wyzwanie, aby zaaranżować przestrzeń tak, by była możliwie jak najbardziej funkcjonalna. Komfort wszystkich lokatorów jest przecież najważniejszy!

Mieszkanie dwupoziomowe – dom w bloku

Decydując się na mieszkanie dwupoziomowe, otrzymujemy przestrzeń, którą można śmiało porównać z klasycznym domem. Plusem takiego rozwiązania jest przede wszystkim dużo mniejsza odpowiedzialność, niż w przypadku wolnostojącego budynku na działce. Nie musimy martwić się o koszenie trawnika czy odśnieżanie pojazdu. Takie prozaiczne problemy, jak przeciekający dach czy odnowienie elewacji, również nie będą zaprzątać nam głowy.

Mieszkanie piętrowe daje ponadto bardzo duże możliwości aranżacyjne. Dolny poziom idealnie nada się na strefę wspólną – kuchnię połączona z dużym salonem, który będzie pełnił funkcję jadalni oraz miejsca relaksu. Piętro można zaś przeznaczyć w całości na strefę prywatną, na którą złożą się sypialnie i garderoby. To nasz mały azyl i intymne miejsce, które nie jest dostępne dla odwiedzających nas gości.

Duże mieszkanie - osiedle ART MODERN

Możliwości jest sporo, ale to od nas zależy, jak wykorzystamy przestrzeń. Duża powierzchnia na dwóch piętrach z pewnością ucieszy tych, którzy w swoim mieszkaniu lubią odetchnąć pełną piersią. Dodatkowym atutem jest opcja urządzenia takiego mieszkania w loftowym stylu, tak jak urządzali je artyści w latach 50-tych i 60-tych w Nowym Jorku.

Mieszkanie piętrowe – mieszkanie dla rodziny wielopokoleniowej

Mieszkanie piętrowe to także świetne rozwiązanie dla wielopokoleniowej rodziny. Większa przestrzeń na dwóch piętrach sprawia, że można takie mieszkanie dzielić z liczniejszym gronem najbliższych. Ma to duże plusy, kiedy pojawiają się dzieciaki. Dziadkowie na miejscu to komfort dla rodziców, a mieszkanie z wnukami to prawdziwy skarb dla seniorów rodu.

Dzięki dwóm poziomom możemy zgodnie i harmonijnie żyć z dziadkami lub rodzicami. Parter możne być zamieszkiwany przez seniorów, góra przez młodszych. Zaaranżowanie części wspólnej, np. jadalni z pewnością ucieszy zarówno jednych, jak i drugich.

Mieszkanie dwupoziomowe – Łódź z ciekawą ofertą

ART MODERN to nowoczesne osiedle w centrum Łodzi, dlatego oferta mieszkań jest tak skonstruowana, aby każdy znalazł przestrzeń dla siebie. Oferujemy zarówno lokale dla singli, jak i duże mieszkania, w tym mieszkania piętrowe.

Spokojna okolica, dużo zieleni oraz świetne skomunikowanie z centrum sprawia, że to bardzo kusząca oferta dla wielopokoleniowych rodzin. Młodzi rodzice oraz dzieci mają dostęp centrum rekreacyjnego, galerii handlowej, kina czy siłowni. Seniorzy z pewnością docenią zaś liczne tereny zielone w okolicy, idealne na długie spacery – o atutach osiedla opowiada Anna Osińska z Biura Sprzedaży.

Mieszkania na osiedlu ART MODERN

Inwestorzy chętnie stawiają nowe bloki i osiedla mieszkaniowe, ponieważ chętnych nie brakuje. Rosnące zainteresowanie sprawia, że wybór swego wymarzonego M jest dość szeroki. Warto przed zakupem, zastanowić się nad potrzebami swoimi i bliskich, bo może okazać się, że najlepszym rozwiązaniem będzie mieszkanie dwupoziomowe.