Budowa pierwszego etapu inwestycji za nami, drugiego – dużymi krokami dobiega końca. Prace budowlane na osiedlu ART MODERN nie zwalniają tempa, a plany rozwojowe, jednej z najbardziej nietuzinkowych nowych inwestycji mieszkaniowych w Łodzi, są ambitne. W drugiej połowie 2020 r. rozpoczynamy III fazę realizacji projektu, w którym oddamy do użytku ciekawy architektonicznie budynek H. Nowe mieszkania od dewelopera, firmy OPG Property Professionals, właśnie trafiły do sprzedaży. Poznajcie naszą ofertę!

Nowe mieszkania w Łodzi

Jeśli macie na celowniku dobrze zlokalizowane nowe inwestycje mieszkaniowe w Łodzi, nie mogliście trafić lepiej! ART MODERN to osiedle, które łączy w sobie spokój życia na przedmieściach z szybkim dostępem do centrum miasta. Co nas wyróżnia? Kameralny klimat, funkcjonalne rozwiązania architektoniczne oraz bliskość terenów zielonych. A wszystko w przepięknej fabrykanckiej części miasta w kwartale ulic: Wróblewskiego, Wólczańska, Skrzywana oraz al. Politechniki.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Łodzi - mapa osiedla ART MODERN

Wybór mieszkań, jakiego dotąd nie było

Budynek H, wpasowany w klimatyczne otoczenie klonów i kasztanowców, wyróżniać się będzie oryginalnym układem architektonicznym od 3 do 5 pięter. Do użytku tym razem oddanych zostanie 106 funkcjonalnych mieszkań oraz 5 lokali użytkowych na parterze. Nasi projektanci przygotowali bogatą ofertę metraży. Od kompaktowych kawalerek 25-30 m2, przez rozkładowe mieszkania trzy- i czteropokojowe, po luksusowe apartamenty typu penthouse o powierzchni ponad 100 m2 z przestronnym tarasem, usytuowane na najwyższych kondygnacjach.

Komfort i funkcjonalność, jaką znacie

Mieszkania z III etapu projektu to sprawdzone rozwiązania projektowe w nowej oprawie. ART MODERN poznamy od nieco innej strony, a dokładnie od strony ul. Skrzywana, gdzie powstanie kolejny wjazd na nasze osiedle! Architekci zadbali nie tylko o projekt budynków, ale też o ciekawą aranżację przestrzeni wokół nich. Komfort parkowania, poza garażem podziemnym, zapewnią naziemne miejsca parkingowe, z których część otrzyma specjalne zadaszenie. Łącznie do dyspozycji Klientów oddamy ponad 100 miejsc parkingowych.

Nowe mieszkanie od dewelopera Łódź - osiedle ART MODERN

Wnętrza spełniające potrzeby

Z niezwykłą starannością zaprojektowaliśmy także przestrzeń wewnątrz oferowanych mieszkań. Wiele z nich niemal całkowicie pozbawiono ścian konstrukcyjnych, pozwalając na swobodne dostosowanie przestrzeni zarówno do aktualnych wymagań, jak i zmieniających się w czasie potrzeb. A takie podejście jest wysoce pożądane, jeśli chodzi o nowe mieszkania w Łodzi. Rozwiązania w łazienkach pozwalają ponadto na montaż prysznica bezbrodzikowego oraz umywalki przystosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każde z oferowanych mieszkań wyposażone zostanie w balkon, taras lub ogródek.

Nowe inwestycje deweloperskie? Postaw na dobrą lokalizację!

Łódź jest wyjątkowa, jeśli chodzi o inwestycje mieszkaniowe wyróżniające się doskonałą lokalizacją. Najlepszym przykładem jest, położone w południowym centrum miasta, osiedle ART MODERN – wyjątkowe umiejscowienie na mapie oraz piękne otoczenie spełniają wymagania zróżnicowanej grupy odbiorców. Rodziny z dziećmi oraz seniorów zachwyci spokojną i wyjątkowo zieloną okolicą, przyszłych inżynierów przyciągnie sąsiedztwem z Politechniką Łódzką, a energicznych singli bogatą ofertą życia nocnego pobliskiej ulicy Piotrkowskiej oraz najnowocześniejszym w Łodzi kompleksem sportowo-rekreacyjnym – Zatoką Sportu.

Chcecie poznać najlepsze inwestycje mieszkaniowe? Łódź i osiedle ART MODERN na pewno warte są Waszej uwagi!