Kolejny, 6-piętrowy budynek pomieści nowe, w pełni rozkładowe mieszkania o tym samym, wysokim standardzie, który docenili klienci pierwszego etapu. Do Państwa dyspozycji ponownie oddajemy szeroką paletę powierzchni – funkcjonalne kawalerki zaczynające się od 26 mkw., jak również lokale pięciopokojowe, mierzące ponad 95 mkw.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie

Interesującą propozycję stanowią apartamenty dwupoziomowe, a także lokale z dwoma tarasami. Młode rodziny powinny zwrócić uwagę na przestronne mieszkania, które da się łatwo zaadaptować do zmieniających się wraz z wiekiem dziecka potrzeb, osoby starsze docenią zaś dodatkowe, pomieszczenia, idealne na domową spiżarkę czy składzik. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców oddany zostanie też parking podziemny.

Komfort przede wszystkim

Naszym nadrzędnym celem jest komfort życia mieszkańców. Dlatego funkcjonalności i rozwiązania znane z poprzedniego etapu inwestycji znajdą zastosowanie w codziennym życiu nowych lokatorów osiedla. Budynek w całości pozbawiony zostanie barier architektonicznych. Z klatek schodowych znajdujących się na poziomie terenu dostaniemy się na wyższe piętra za pomocą przestronnej windy, podejścia instalacji w łazienkach umożliwią zaś aranżację pryszniców bezbrodzikowych.

Mieszkanie dostosowane do potrzeb

Wszystkie nowe mieszkania wyposażone zostaną w balkon, taras lub ogródek, w części lokali będzie można wydzielić w sypialni garderobę. Gotowe do odbioru lokale oddamy w stanie deweloperskim, choć zachęcamy też do zakupu mieszkania pod klucz. We współpracy z kreatywnym biurem projektowym i sprawdzoną ekipą wykończeniową, spełnimy wszystkie życzenia. Po inspiracje zapraszamy do zakładki Galeria, w której prezentujemy zdjęcia mieszkań pokazowych.

Wszędzie blisko, ale z ART MODERN najbliżej

Niewątpliwym atutem ART MODERN jest lokalizacja. Położenie kompleksu stanowi kompromis pomiędzy gwarnym życiem śródmieścia, a spokojem i licznymi kompleksami zieleni Łodzi Górnej. Niezmotoryzowani docenią bliskość przystanków komunikacji miejskiej, kierowcom powinna się spodobać bliskość al. Politechniki, która zarówno pozwala szybko dostać się do centrum miasta, jak też wygodnie wyjechać na trasę S8 i autostradę A1.

Zakończenie budowy

Przewidywane zakończenie prac związanych drugim etapem ART MODERN to drugi kwartał 2020. Docelowo w ramach kompleksu mają powstać 374 mieszkania, a także 12 nowoczesnych loftów, zaadaptowanych w murach zabytkowej elektrowni zasilającej nieistniejące już zakłady przędzalniane. W południowo-zachodniej części osiedla wybudowany zostanie również parking wielopoziomowy, a istniejący starodrzew kasztanowców uzupełnią dalsze nasadzenia roślin sezonowych i zimozielonych.