logo logo

Znajdź mieszkanie

Ruszyła budowa drugiego etapu!
4 stycznia 2019
kategoria: All/wszystko

Ruszyła budowa drugiego etapu!

Kolejny, 6-piętrowy budynek pomieści nowe, w pełni rozkładowe mieszkania o tym samym, wysokim standardzie, który docenili klienci pierwszego etapu. Do Państwa dyspozycji ponownie oddajemy szeroką paletę powierzchni – funkcjonalne kawalerki zaczynające się od 26 mkw., jak również lokale pięciopokojowe, mierzące ponad 95 mkw. Każdy znajdzie tu coś dla siebie Interesującą propozycję stanowią apartamenty dwupoziomowe, a […]

Kolejny, 6-piętrowy budynek pomieści nowe, w pełni rozkładowe mieszkania o tym samym, wysokim standardzie, który docenili klienci pierwszego etapu. Do Państwa dyspozycji ponownie oddajemy szeroką paletę powierzchni – funkcjonalne kawalerki zaczynające się od 26 mkw., jak również lokale pięciopokojowe, mierzące ponad 95 mkw.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie

Interesującą propozycję stanowią apartamenty dwupoziomowe, a także lokale z dwoma tarasami. Młode rodziny powinny zwrócić uwagę na przestronne mieszkania, które da się łatwo zaadaptować do zmieniających się wraz z wiekiem dziecka potrzeb, osoby starsze docenią zaś dodatkowe, pomieszczenia, idealne na domową spiżarkę czy składzik. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców oddany zostanie też parking podziemny.

Komfort przede wszystkim

Naszym nadrzędnym celem jest komfort życia mieszkańców. Dlatego funkcjonalności i rozwiązania znane z poprzedniego etapu inwestycji znajdą zastosowanie w codziennym życiu nowych lokatorów osiedla. Budynek w całości pozbawiony zostanie barier architektonicznych. Z klatek schodowych znajdujących się na poziomie terenu dostaniemy się na wyższe piętra za pomocą przestronnej windy, podejścia instalacji w łazienkach umożliwią zaś aranżację pryszniców bezbrodzikowych.

Mieszkanie dostosowane do potrzeb

Wszystkie nowe mieszkania wyposażone zostaną w balkon, taras lub ogródek, w części lokali będzie można wydzielić w sypialni garderobę. Gotowe do odbioru lokale oddamy w stanie deweloperskim, choć zachęcamy też do zakupu mieszkania pod klucz. We współpracy z kreatywnym biurem projektowym i sprawdzoną ekipą wykończeniową, spełnimy wszystkie życzenia. Po inspiracje zapraszamy do zakładki Galeria, w której prezentujemy zdjęcia mieszkań pokazowych.

Wszędzie blisko, ale z ART MODERN najbliżej

Niewątpliwym atutem ART MODERN jest lokalizacja. Położenie kompleksu stanowi kompromis pomiędzy gwarnym życiem śródmieścia, a spokojem i licznymi kompleksami zieleni Łodzi Górnej. Niezmotoryzowani docenią bliskość przystanków komunikacji miejskiej, kierowcom powinna się spodobać bliskość al. Politechniki, która zarówno pozwala szybko dostać się do centrum miasta, jak też wygodnie wyjechać na trasę S8 i autostradę A1.

Zakończenie budowy

Przewidywane zakończenie prac związanych drugim etapem ART MODERN to drugi kwartał 2020. Docelowo w ramach kompleksu mają powstać 374 mieszkania, a także 12 nowoczesnych loftów, zaadaptowanych w murach zabytkowej elektrowni zasilającej nieistniejące już zakłady przędzalniane. W południowo-zachodniej części osiedla wybudowany zostanie również parking wielopoziomowy, a istniejący starodrzew kasztanowców uzupełnią dalsze nasadzenia roślin sezonowych i zimozielonych.

Skontaktuj się z doradcami ART MODERN

wybierz preferowaną datę rozmowy telefonicznej
wybierz preferowaną godzinę rozmowy telefonicznej
Uwagi:
Doradca klienta
person
Paulina Pacler

Doradca klienta

tel.+48 883 477 699

Kontakt

person
Anna Osińska

Manager ds. sprzedaży i marketingu

tel.+48 733 770 743

Kontakt

Informujemy, że:

  • administratorem danych jest OPG Orange Park sp. z o.o.; można się z nami skontaktować wysyłając maila na adres artmodern@artmodern.pl oraz dzwoniąc pod nr 42 25 000 25;
  • podane przez Ciebie dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie; przetwarzamy też dane, gdy zobowiązują nas do tego przepisy, a także gdy mamy w tym uzasadniony interes – w postaci obrony lub występowania z ewentualnymi roszczeniami;
  • zawsze możesz domagać się od nas dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, sprostować swoje dane, żądać ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, czy przeniesienia; możesz też wnieść do nas sprzeciw wobec przetwarzania danych lub złożyć skargę do organu nadzorczego.

Szczegółowe informacje dotyczące podstaw prawnych, celów i zasad przetwarzania danych, a także Twoich praw znajdują się w naszej Polityce prywatności

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!