Kiedy nie posiada się dzieciaków, potrzeby mieszkaniowe nie są zbyt wygórowane. Lokum traktujemy bowiem jako bazę wypadową. Jednak wraz z pojawieniem się pociech, sytuacja zmienia się diametralnie. Jest nas czwórka, robi się ciasno, a więć warto rozważyć inwestycję w mieszkanie dla rodziny.

Jakie mieszkanie dla 4 osobowej rodziny?

Przy układzie 2+2 nietrudno o kłótnię. Dzieciaki na pewno znajdą powód do starć między sobą, szczególnie na małym metrażu. Dlatego myśląc o powiększeniu rodziny, musimy też pomyśleć o przestrzeni dla jej członków. Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi osiedle ART MODERN, które ma w swojej ofercie m.in. mieszkania 4 pokojowe w Łodzi.

W naszych mieszkaniach o powierzchni 72 mkw. zadbaliśmy o jak najlepszy rozkład, dzięki czemu otrzymujecie sporą przestrzeń do spędzania czasu całą familią, jak i cztery kąty dla każdego domownika.

Dużym atutem jest przejrzysty podział na strefę wspólną i prywatną. Pierwsza to spory salon z aneksem kuchennym (razem prawie 20 mkw.) – świetnie sprawdzi się jako miejsce wspólnych posiłków, oglądania filmu czy gry w planszówki. Okna skierowane na wschód zapewnią odpowiednie naświetlenie w ciągu dnia, nadając mieszkaniu życia.

Mieszkanie 72 mkw. - osiedle ART MODERN

Strefa prywatna to trzy sypialnie, z których największa ma ponad 12 mkw. Sypialnie mają orientację na stronę południową, dzięki czemu nawet w upalne dni będziemy mogli rozkoszować się przyjemnym chłodem. Dzięki wnękom ściennym, mamy zaś możliwość wstawienia zabudowanej szafy, oszczędzając w ten sposób cenne miejsce. To przestrzeń dająca sporo radości i satysfakcji.

Nie można zapomnieć o dwóch łazienkach, które z pewnością ułatwią codzienną, poranną logistykę, ale także uprzyjemnią sobotnią domówkę, kiedy dzieciaki pojadą na weekend do dziadków.

A może mieszkanie z balkonem?

Balkon ucieszy nie tylko najmłodszych domowników. W ciepłe dni będzie to świetna, przydomowa strefa relaksu. Ponad 7 mkw. urozmaici wspólne jedzenie posiłków. Wiadomo, że obiad lub kolacja latem smakują zupełnie inaczej na świeżym powietrzu!

Sporą zaletą tego mieszkania dla dużej rodziny są aż dwa balkony. Jeden w salonie, drugi w sypialni. Z tego pierwszego rozciąga się piękny widok na zabytkową elektrownię oraz aleję starych kasztanowców, które wiosną i latem pokrywają osiedle przepiękną zielenią. Odetchnięcie pełną piersią w centrum miasta jest możliwe!

Kasztanowce na osiedlu ART MODERN

Mieszkania powstają w ramach II etapu inwestycji ART MODERN. Zakończenie prac przewidywane jest na lato 2020, a więc klucze do nowoczesnego lokum dla całej rodziny będziecie mogli odebrać już w tym roku!