logo logo

Znajdź mieszkanie

Domowa baza dowodzenia – mieszkanie 4-pokojowe
5 maja 2020
kategoria: All/wszystko

Domowa baza dowodzenia – mieszkanie 4-pokojowe

Duża i nowoczesna rodzina potrzebuje dużego i nowoczesnego mieszkania. Na przykład 4-pokojowego. Aby móc w pełni cieszyć się ze swojego nowego lokum, warto wybrać takie, które jak najlepiej zaspokoi potrzeby wszystkich domowników. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę, decydując się na nowe, większe mieszkanie dla rodziny.

Kiedy nie posiada się dzieciaków, potrzeby mieszkaniowe nie są zbyt wygórowane. Lokum traktujemy bowiem jako bazę wypadową. Jednak wraz z pojawieniem się pociech, sytuacja zmienia się diametralnie. Jest nas czwórka, robi się ciasno, a więć warto rozważyć inwestycję w mieszkanie dla rodziny.

Jakie mieszkanie dla 4 osobowej rodziny?

Przy układzie 2+2 nietrudno o kłótnię. Dzieciaki na pewno znajdą powód do starć między sobą, szczególnie na małym metrażu. Dlatego myśląc o powiększeniu rodziny, musimy też pomyśleć o przestrzeni dla jej członków. Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi osiedle ART MODERN, które ma w swojej ofercie m.in. mieszkania 4 pokojowe w Łodzi.

W naszych mieszkaniach o powierzchni 72 mkw. zadbaliśmy o jak najlepszy rozkład, dzięki czemu otrzymujecie sporą przestrzeń do spędzania czasu całą familią, jak i cztery kąty dla każdego domownika.

Dużym atutem jest przejrzysty podział na strefę wspólną i prywatną. Pierwsza to spory salon z aneksem kuchennym (razem prawie 20 mkw.) – świetnie sprawdzi się jako miejsce wspólnych posiłków, oglądania filmu czy gry w planszówki. Okna skierowane na wschód zapewnią odpowiednie naświetlenie w ciągu dnia, nadając mieszkaniu życia.

Mieszkanie 72 mkw. - osiedle ART MODERN

Strefa prywatna to trzy sypialnie, z których największa ma ponad 12 mkw. Sypialnie mają orientację na stronę południową, dzięki czemu nawet w upalne dni będziemy mogli rozkoszować się przyjemnym chłodem. Dzięki wnękom ściennym, mamy zaś możliwość wstawienia zabudowanej szafy, oszczędzając w ten sposób cenne miejsce. To przestrzeń dająca sporo radości i satysfakcji.

Nie można zapomnieć o dwóch łazienkach, które z pewnością ułatwią codzienną, poranną logistykę, ale także uprzyjemnią sobotnią domówkę, kiedy dzieciaki pojadą na weekend do dziadków.

A może mieszkanie z balkonem?

Balkon ucieszy nie tylko najmłodszych domowników. W ciepłe dni będzie to świetna, przydomowa strefa relaksu. Ponad 7 mkw. urozmaici wspólne jedzenie posiłków. Wiadomo, że obiad lub kolacja latem smakują zupełnie inaczej na świeżym powietrzu!

Sporą zaletą tego mieszkania dla dużej rodziny są aż dwa balkony. Jeden w salonie, drugi w sypialni. Z tego pierwszego rozciąga się piękny widok na zabytkową elektrownię oraz aleję starych kasztanowców, które wiosną i latem pokrywają osiedle przepiękną zielenią. Odetchnięcie pełną piersią w centrum miasta jest możliwe!

Kasztanowce na osiedlu ART MODERN

Mieszkania powstają w ramach II etapu inwestycji ART MODERN. Zakończenie prac przewidywane jest na lato 2020, a więc klucze do nowoczesnego lokum dla całej rodziny będziecie mogli odebrać już w tym roku!

Skontaktuj się z doradcami ART MODERN

wybierz preferowaną datę rozmowy telefonicznej
wybierz preferowaną godzinę rozmowy telefonicznej
Uwagi:
Doradca klienta
person
Paulina Pacler

Doradca klienta

tel.+48 883 477 699

Kontakt

person
Anna Osińska

Manager ds. sprzedaży i marketingu

tel.+48 733 770 743

Kontakt

Informujemy, że:

  • administratorem danych jest OPG Orange Park sp. z o.o.; można się z nami skontaktować wysyłając maila na adres artmodern@artmodern.pl oraz dzwoniąc pod nr 42 25 000 25;
  • podane przez Ciebie dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie; przetwarzamy też dane, gdy zobowiązują nas do tego przepisy, a także gdy mamy w tym uzasadniony interes – w postaci obrony lub występowania z ewentualnymi roszczeniami;
  • zawsze możesz domagać się od nas dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, sprostować swoje dane, żądać ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, czy przeniesienia; możesz też wnieść do nas sprzeciw wobec przetwarzania danych lub złożyć skargę do organu nadzorczego.

Szczegółowe informacje dotyczące podstaw prawnych, celów i zasad przetwarzania danych, a także Twoich praw znajdują się w naszej Polityce prywatności

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!