Psy to nasi najlepsi przyjaciele, członkowie rodziny i ukochani współlokatorzy. Towarzyszą nam na dobre i na złe, i nie ma słów, które zdołałyby opisać miłość, jaką nam okazują każdego dnia. Tym bardziej zasługują na naszą wdzięczność oraz odpowiedzialną troskę o ich potrzeby i bezpieczeństwo – aby życie, które wiodą u naszego boku, upływało im jak najprzyjemniej. Możemy im to zagwarantować w bardzo łatwy sposób. Wystarczy, że w przemyślany sposób wybierzemy mieszkanie z dobrą lokalizacją na osiedlu przyjaznym dla czworonogów, udogodnieniami oraz dostępem do parku dla psów!

Osiedle przyjazne czworonogom ART MODERN

Osiedle przy parku

Wpisując w wyszukiwarkę frazę „osiedle przy parku”, prawdopodobnie trudno trafić pod lepszy adres, niż ART MODERN. Psy znajdą u nas wszystko, czego im trzeba, by wieść radosne i beztroskie życie, czerpiąc ze świetnej lokalizacji oraz dedykowanych im, tutejszych udogodnień. Przede wszystkim nasze sąsiedztwo to urokliwie usytuowana enklawa na granicy śródmieścia i osiedla Łódź Górna, niemal zewsząd otoczona licznymi strefami zieleni i rekreacji. Dość powiedzieć, że w promieniu zaledwie jednego kilometra znajdziemy aż pięć parków miejskich. Osiedle przy Parku Skrzywana to świetny punkt wypadowy licznych wędrówek z czworonogiem – stąd będziecie mieli blisko m.in. do Parku Poniatowskiego, jednego z największych i najpiękniejszych parków w Łodzi, a także do Parku Klepacza, gdzie każdej wiosny kwitną przepiękne, błękitne dywany cebulic syberyjskich!

Pies na spacerze - osiedle ART MODERN

Park dla psów pod oknem

Poza tym, że ART MODERN zostało zlokalizowane w bliskiej odległości terenów zielonych, posiada również własny, wewnętrzny park. Można zatem powiedzieć, że z całą pewnością zasługuje na miano osiedla z infrastrukturą społeczną! Blisko jedną trzecią powierzchni naszego strzeżonego osiedla zajmuje zieleń, dzięki czemu właściciele psów zyskują u nas nie tylko komfortową przestrzeń do wyprowadzania swoich czworonożnych przyjaciół na spacery, lecz także bezpieczne miejsce do wspólnych zabaw. W trosce o to, aby tutejsze zieleńce pozostały schludne i higieniczne, na terenie osiedla rozlokowano pojemniki z torebkami służącymi do sprzątania po podopiecznych. I kto powiedział, że „pieskie życie” musi być złe?

Zadowolony pies - osiedle ART MODERN

ART MODERN – mieszkania przy parku

Mieszkanie przy parku to dla właścicieli czworonogów świetna opcja, bez dwóch zdań. Art Modern oferuje jednak coś znacznie więcej, gdyż w jego w strukturę zostało wkomponowane niejedno mieszkanie z ogródkiem – idealne dla psa, który potrzebuje sporo ruchu, takiego jak chociażby Welsh Corgi. Co więcej, również wewnętrzne rozkłady lokali na naszym osiedlu zostały zaplanowane z zachowaniem dbałości o potrzeby ruchowe naszych przyjaciół. W pełni rozkładowe mieszkania z przestronnymi salonami oraz aneksami kuchennymi stanowią pod tym względem niemałe udogodnienie, szczególnie jeśli żyjemy pod jednym dachem z większym psem. ART MODERN zostało zaprojektowane z troską o potrzeby i komfort wszystkich swoich mieszkańców – zarówno tych dwu-, jak i takich czworonożnych!