logo logo

Znajdź mieszkanie

Letni spacer z psem, czyli jak wybrać osiedle przyjazne czworonogom?
15 lipca 2020
kategoria: All/wszystko

Letni spacer z psem, czyli jak wybrać osiedle przyjazne czworonogom?

Co dla właścicieli psów oznacza mieszkanie z dobrą lokalizacją? Czy interesować ich będzie osiedle przy parku? A może lepszym rozwiązaniem okaże się mieszkanie z ogródkiem? Sprawdźmy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze własnego M, w którym równie komfortowo, co my, czuć się będą nasi czworonożni towarzysze!

Psy to nasi najlepsi przyjaciele, członkowie rodziny i ukochani współlokatorzy. Towarzyszą nam na dobre i na złe, i nie ma słów, które zdołałyby opisać miłość, jaką nam okazują każdego dnia. Tym bardziej zasługują na naszą wdzięczność oraz odpowiedzialną troskę o ich potrzeby i bezpieczeństwo – aby życie, które wiodą u naszego boku, upływało im jak najprzyjemniej. Możemy im to zagwarantować w bardzo łatwy sposób. Wystarczy, że w przemyślany sposób wybierzemy mieszkanie z dobrą lokalizacją na osiedlu przyjaznym dla czworonogów, udogodnieniami oraz dostępem do parku dla psów!

Osiedle przyjazne czworonogom ART MODERN

Osiedle przy parku

Wpisując w wyszukiwarkę frazę „osiedle przy parku”, prawdopodobnie trudno trafić pod lepszy adres, niż ART MODERN. Psy znajdą u nas wszystko, czego im trzeba, by wieść radosne i beztroskie życie, czerpiąc ze świetnej lokalizacji oraz dedykowanych im, tutejszych udogodnień. Przede wszystkim nasze sąsiedztwo to urokliwie usytuowana enklawa na granicy śródmieścia i osiedla Łódź Górna, niemal zewsząd otoczona licznymi strefami zieleni i rekreacji. Dość powiedzieć, że w promieniu zaledwie jednego kilometra znajdziemy aż pięć parków miejskich. Osiedle przy Parku Skrzywana to świetny punkt wypadowy licznych wędrówek z czworonogiem – stąd będziecie mieli blisko m.in. do Parku Poniatowskiego, jednego z największych i najpiękniejszych parków w Łodzi, a także do Parku Klepacza, gdzie każdej wiosny kwitną przepiękne, błękitne dywany cebulic syberyjskich!

Pies na spacerze - osiedle ART MODERN

Park dla psów pod oknem

Poza tym, że ART MODERN zostało zlokalizowane w bliskiej odległości terenów zielonych, posiada również własny, wewnętrzny park. Można zatem powiedzieć, że z całą pewnością zasługuje na miano osiedla z infrastrukturą społeczną! Blisko jedną trzecią powierzchni naszego strzeżonego osiedla zajmuje zieleń, dzięki czemu właściciele psów zyskują u nas nie tylko komfortową przestrzeń do wyprowadzania swoich czworonożnych przyjaciół na spacery, lecz także bezpieczne miejsce do wspólnych zabaw. W trosce o to, aby tutejsze zieleńce pozostały schludne i higieniczne, na terenie osiedla rozlokowano pojemniki z torebkami służącymi do sprzątania po podopiecznych. I kto powiedział, że „pieskie życie” musi być złe?

Zadowolony pies - osiedle ART MODERN

ART MODERN – mieszkania przy parku

Mieszkanie przy parku to dla właścicieli czworonogów świetna opcja, bez dwóch zdań. Art Modern oferuje jednak coś znacznie więcej, gdyż w jego w strukturę zostało wkomponowane niejedno mieszkanie z ogródkiem – idealne dla psa, który potrzebuje sporo ruchu, takiego jak chociażby Welsh Corgi. Co więcej, również wewnętrzne rozkłady lokali na naszym osiedlu zostały zaplanowane z zachowaniem dbałości o potrzeby ruchowe naszych przyjaciół. W pełni rozkładowe mieszkania z przestronnymi salonami oraz aneksami kuchennymi stanowią pod tym względem niemałe udogodnienie, szczególnie jeśli żyjemy pod jednym dachem z większym psem. ART MODERN zostało zaprojektowane z troską o potrzeby i komfort wszystkich swoich mieszkańców – zarówno tych dwu-, jak i takich czworonożnych!

Skontaktuj się z doradcami ART MODERN

wybierz preferowaną datę rozmowy telefonicznej
wybierz preferowaną godzinę rozmowy telefonicznej
Uwagi:
Doradca klienta
person
Paulina Pacler

Doradca klienta

tel.+48 883 477 699

Kontakt

person
Anna Osińska

Manager ds. sprzedaży i marketingu

tel.+48 733 770 743

Kontakt

Informujemy, że:

  • administratorem danych jest OPG Orange Park sp. z o.o.; można się z nami skontaktować wysyłając maila na adres artmodern@artmodern.pl oraz dzwoniąc pod nr 42 25 000 25;
  • podane przez Ciebie dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie; przetwarzamy też dane, gdy zobowiązują nas do tego przepisy, a także gdy mamy w tym uzasadniony interes – w postaci obrony lub występowania z ewentualnymi roszczeniami;
  • zawsze możesz domagać się od nas dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, sprostować swoje dane, żądać ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, czy przeniesienia; możesz też wnieść do nas sprzeciw wobec przetwarzania danych lub złożyć skargę do organu nadzorczego.

Szczegółowe informacje dotyczące podstaw prawnych, celów i zasad przetwarzania danych, a także Twoich praw znajdują się w naszej Polityce prywatności

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!