logo logo

Znajdź mieszkanie

Zimowy sen na twoich zasadach, czyli jak urządzić sypialnię
16 listopada 2020
kategoria: All/wszystko

Zimowy sen na twoich zasadach, czyli jak urządzić sypialnię

Mało co wpływa tak na jakość naszego życia jak sen. W czasach, kiedy pędzimy bez wytchnienia, na każdym kroku towarzyszy nam stres, a myśli orbitują wokół pracy – sen jest towarem deficytowym. Szacuje się, że około 30% populacji ma problemy z zasypianiem. Dlatego tak ważne jest, aby warunki, w którym śpimy, zapewniały nam maksymalny komfort podczas wypoczynku. Marzysz o wygodnej, stylowej sypialni? Inspiracje 2021 przedstawione w poniższym artykule sprawią, że będziemy cieszyć się głębokim, smacznym snem.

Kiedy noce są coraz dłuższe warto przyjrzeć się naszej sypialni i zadać sobie pytanie – czy jesteśmy zadowoleni z jakości naszego snu? Sypialnia z prawdziwego zdarzenia to zdecydowanie więcej, niż tylko pokój z łóżkiem do spania, dlatego podpowiadamy, jak urządzić sypialnię, która spełni wszystkie nasze oczekiwania. Aranżując takie miejsce, warto pomyśleć o nim jak o azylu – miejscu, w którym będziemy mogli zapomnieć o trudach codzienności i zrelaksujemy się w pełni. Funkcjonalna i modna sypialnia zadba o nasz zdrowy sen.

Modna sypialnia - ART MODERN

Jak urządzić sypialnię, która poprawi jakość snu?

Ład, harmonia i spokój – tak zapewne większość z nas określiłoby swoje wymarzone miejsce do spania. Warunki i otoczenie, w którym zasypiamy są bardzo ważne, warto więc zacząć od najważniejszego – łóżka i materaca. To w dużej mierze od solidnej konstrukcji stelaża oraz twardości materaca będzie zależało, czy będziemy się wysypiać. Materac nie powinien być ani za twardy, ani za miękki. Wybór należy uzależnić od swojej wagi. Nowoczesna technologia pozwala połączyć wytrzymałość materaca sprężynowego z elastycznością piankowego, który idealnie dopasuje się do kształtu naszego ciała i jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na schorzenia kręgosłupa.

Jak urządzić sypialnię, która pozwoli nam się maksymalnie wyciszyć? Najlepiej bez telewizora! Naukowcy są zgodni, że przed snem niewskazane jest oglądanie telewizji lub praca przy komputerze. Zamiast tego zalecają spędzić wieczór z książką. Do tego niezbędne jest odpowiednie oświetlenie. Miękkie światło lampki nocnej pozwoli nam odpłynąć.

Sypialnia - inspiracje 2021 - osiedle ART MODERN

Sypialnia – inspiracje 2021 pomogą urządzić przytulny azyl

Jesień 2020 to czas beżu od barwy piasku i kawy z mlekiem po aromatyczny karmel i pikantny cynamon. W 2021 roku odcienie te nie spadną z piedestału, swoim ciepłem otulą także nasze sypialnie. Aranżacje 2021 prezentują także inne, bardziej odważne kolory natury, takie jak śliwka, granat, czy mięta. Jedna lub dwie ściany w takich kolorach będą szczególnym akcentem we wnętrzu. A jakie dodatki królują w sypialni? Najlepiej te wykonane z naturalnych materiałów, jak włóczka, len, bawełna oraz wszystko, co DIY. W każdym domowym azylu nie może zabraknąć poduch, miękkiego dywanu czy ozdób w postaci zdjęć i obrazków w ramkach – bo czymże byłaby bez nich sypialnia? Inspiracje 2021 do urządzenia modnej sypialni czerpiemy wprost ze świata natury, dlatego warto udekorować przestrzeń roślinami. Sen bywa często zaburzony przez zbyt małą ilość tlenu w pomieszczeniu. Wstawienie kilku doniczek z lawendą lub aloesem rozwiąże ten problem oraz pozytywnie wpłynie na obniżenie poziomu stresu.

Co jeszcze będzie modne w sypialni? Inspiracje 2021 pokazują wnętrza z dodatkami w geometryczne wzory, dywanami w romby, eleganckimi, błyszczącymi akcentami w stylu glamour, jak złote uchwyty i ozdoby. Styl boho, ethno czy scandi chic również w nadchodzącym sezonie będą bardzo trendy.

Sypialnia - aranżacje 2021 - osiedle ART MODERN

Modna sypialnia w stylowym mieszkaniu

Dzisiaj modna sypialnia to przede wszystkim taka, która stawia na maksimum funkcjonalności. W zależności od jej rozmiaru warto rozważyć również wydzielenie garderoby z miejscem na szafy, w których schowamy ubrania i pościel. Kiedy wiemy już, jak urządzić sypialnię,

Mieszkania ART MODERN w Łodzi oferują możliwość podziału na strefę dzienną i wypoczynku. Takie rozwiązanie pozwoli nam odciąć się od rozpraszających bodźców podczas zasypiania.

Wiemy już, jak urządzić sypialnię, oraz że jakość snu zależy od naszego komfortu. Wybierając nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zapewnimy sobie wewnętrzny spokój. A jak wiadomo – to najlepsza recepta na wypoczynek.

Skontaktuj się z doradcami ART MODERN

wybierz preferowaną datę rozmowy telefonicznej
wybierz preferowaną godzinę rozmowy telefonicznej
Uwagi:
Doradca klienta
person
Paulina Pacler

Doradca klienta

tel.+48 883 477 699

Kontakt

person
Anna Osińska

Manager ds. sprzedaży i marketingu

tel.+48 733 770 743

Kontakt

Informujemy, że:

  • administratorem danych jest OPG Orange Park sp. z o.o.; można się z nami skontaktować wysyłając maila na adres artmodern@artmodern.pl oraz dzwoniąc pod nr 42 25 000 25;
  • podane przez Ciebie dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie; przetwarzamy też dane, gdy zobowiązują nas do tego przepisy, a także gdy mamy w tym uzasadniony interes – w postaci obrony lub występowania z ewentualnymi roszczeniami;
  • zawsze możesz domagać się od nas dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, sprostować swoje dane, żądać ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, czy przeniesienia; możesz też wnieść do nas sprzeciw wobec przetwarzania danych lub złożyć skargę do organu nadzorczego.

Szczegółowe informacje dotyczące podstaw prawnych, celów i zasad przetwarzania danych, a także Twoich praw znajdują się w naszej Polityce prywatności

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!