logo logo

Znajdź mieszkanie

Jak urządzić mieszkanie dla rodziny?
11 września 2020
kategoria: All/wszystko

Jak urządzić mieszkanie dla rodziny?

Urządzenie mieszkania to nie lada wyzwanie. Szczególnie, kiedy przestrzeń ma służyć potrzebom nowoczesnej rodziny. Funkcjonalność stanowi w tym wypadku priorytet, choć równie istotna jest trafiająca w nasze gusta aranżacja. Mieszkanie powinno przecież być miejscem, w którym wszyscy domownicy czują się komfortowo. Jak to zrobić?

Jak urządzić mieszkanie? Wielu z nas prędzej czy później staje przed tym zadaniem. Możliwości jest wiele i często bardzo trudno wybrać tę jedną, jedyną. Na szczęście, w przypadku lokum dla rodziny istnieją zasady, którymi warto się kierować, aby wycisnąć z naszego M maksimum możliwości. W poniższym artykule pokazujemy, że urządzenie mieszkania to nie takie trudne zadanie.

Urządzenie mieszkania dla rodziny – na co zwrócić uwagę?

Kiedy zastanawiamy się, jak urządzić mieszkanie dla rodziny, warto zastanowić się nad miejscem, gdzie nam i naszym bliskim przyjdzie spędzać najwięcej czasu. Zazwyczaj jest to przestrzeń wspólna, która jest zarówno strefą relaksu, jak i jadalnią. Moda na łączenie kuchni z pokojem dziennym jest coraz popularniejsze w Polsce – nie ma co się dziwić, to przejaw rozsądku w aranżacji mieszkań. Ciekawym rozwiązaniem może się tutaj okazać wykorzystanie blatu kuchennego jako stołu.

Wydzielenie stref pomoże przy urządzeniu mieszkania. Można to uczynić nawet w symboliczny sposób – sprawę załatwi na przykład przytulnie wyglądający dywan wyznaczający punkt, w którym zaczyna się strefa dzienna. W salonie egzamin zda rozkładana kanapa, którą w każdej chwili można zmienić w łóżko. W pokoju dla dzieci łóżka piętrowe pozwolą na zaoszczędzenie miejsca, a maluchom sprawią niemałą frajdę.

Nieco problemów może przysporzyć łazienka. Niezbędne pomieszczenie w każdym domu, która najczęściej jest również najmniejszym. Aranżując ją warto zadbać o każdy centymetr kwadratowy. Warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wanna jest niezbędna i być może zdecydować się na prysznic – z pewnością zajmie mniej miejsca i znacznie zmniejszy zużycie wody. Dzięki takiemu zabiegowi zyskamy miejsce na pralkę, a w sytuacji idealnej – na pralkosuszarkę, dzięki której unikniemy stałej obecności suszarki w którymś z pomieszczeń.

Łazienka - osiedle ART MODERN

Jak tanio urządzić mieszkanie?

Urządzenie mieszkania nie należy do najtańszych czynności, ale czy warto w tym przypadku oszczędzać? Samopoczucie nasze i naszych bliskich będzie w dużej mierze zależało od tego, jak uda nam się zaaranżować domową przestrzeń. Wiadomo, że nie ma górnej w kwestii budżetu aranżacji, jednak nie każdy z nas może sobie pozwolić, by „zaszaleć”.

Jeśli zależy nam na maksymalnym komforcie, warto rozważyć zatrudnienie firmy, która na podstawie naszych potrzeb będzie wiedziała, jak urządzić mieszkanie. W przypadku ART MODERN współpracujemy z architektami z firmy Jesion, dając Państwu możliwość kompleksowego wykończenia lokum pod klucz – wedle specyfikacji, jeszcze na etapie budowy. Oszczędność czasu oraz stresów może w tym przypadku okazać się bezcenna!

Jak tanio urządzić mieszkanie - osiedle ART MODERN

Gdzie szukać mieszkania na sprzedaż? Łódź to idealny wybór!

Jeśli szukamy mieszkania dla rodziny, naszym priorytetem powinno być przede wszystkim bezpieczeństwo oraz szybki i łatwy dojazd do miejsc takich jak szkoła, galeria handlowa czy obiekty rekreacyjne. Taka idea przyświecała projektantom osiedla ART MODERN. Bez problemu znajdziemy odpowiadające naszym potrzebom mieszkania na sprzedaż. Łódź to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce, dlatego warto poważnie rozważyć ją jako dom dla swojej rodziny!

Oferta ART MODERN skierowana jest do wszystkich, którzy poważnie myślą o swej przyszłości. Te przestronne, jasne mieszkania są znakomitym rozwiązaniem dla każdej rodziny, niezależnie od rozmiaru – w naszej ofercie znajdą Państwo funkcjonalne mieszkania dla klasycznego modelu 2+1 lub 2+2, jak i dwupiętrowe mieszkanie dla kilkupokoleniowej familii. Zarówno jedne i drugie, dostępne są od ręki.

Skontaktuj się z doradcami ART MODERN

wybierz preferowaną datę rozmowy telefonicznej
wybierz preferowaną godzinę rozmowy telefonicznej
Uwagi:
Doradca klienta
person
Paulina Pacler

Doradca klienta

tel.+48 883 477 699

Kontakt

person
Anna Osińska

Manager ds. sprzedaży i marketingu

tel.+48 733 770 743

Kontakt

Informujemy, że:

  • administratorem danych jest OPG Orange Park sp. z o.o.; można się z nami skontaktować wysyłając maila na adres artmodern@artmodern.pl oraz dzwoniąc pod nr 42 25 000 25;
  • podane przez Ciebie dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie; przetwarzamy też dane, gdy zobowiązują nas do tego przepisy, a także gdy mamy w tym uzasadniony interes – w postaci obrony lub występowania z ewentualnymi roszczeniami;
  • zawsze możesz domagać się od nas dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, sprostować swoje dane, żądać ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, czy przeniesienia; możesz też wnieść do nas sprzeciw wobec przetwarzania danych lub złożyć skargę do organu nadzorczego.

Szczegółowe informacje dotyczące podstaw prawnych, celów i zasad przetwarzania danych, a także Twoich praw znajdują się w naszej Polityce prywatności

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!