logo logo

Znajdź mieszkanie

Nowy Rok – nowe plany. Jak wybrać mieszkanie marzeń?
7 grudnia 2020
kategoria: All/wszystko

Nowy Rok – nowe plany. Jak wybrać mieszkanie marzeń?

Doskonale wiemy, że pewnych decyzji nie powinno podejmować się zbyt pochopnie. Do takich właśnie należy kupno mieszkania. Bądź co bądź – to odpowiedzialna decyzja. Gdy sylwestrowe emocje już opadną, warto zajrzeć w głąb siebie, wypunktować, jakie są nasze oczekiwania oraz gdzie oczami wyobraźni widzimy swoje wymarzone M. Dzięki temu noworoczne postanowienie stanie się wydarzeniem przełomowym na drodze do naszego szczęścia.

Nowy rok 2021 – nowy rozdział! Jakie mieszkanie kupić, gdy decydujesz się pójść na swoje

Kupno mieszkania 2021 - osiedle ART MODERN

Postanowienia noworoczne najczęściej szybko spełzają na niczym. Dlaczego? Ponieważ są wypowiadane pod wpływem chwili. Perspektywa nowego roku niosącego nowe możliwości jest na tyle ekscytująca, że składamy sobie samym obietnice bez pokrycia. Prawdziwe zmiany na lepsze to powolny proces – co nie oznacza jednak, że nie mogą dać nam satysfakcji.

Nie czekaj na przełom, weź los we własne ręce, rozważ pójście na swoje i kupno mieszkania. 2021 rok to doskonały moment do utworzenia planu działania, którego realizacja będzie miała wpływ na nasze życie. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, dzięki którym dowiesz się, jakie mieszkanie kupić, by okazało się najlepszą inwestycją w przyszłość.

Jak wybrać mieszkanie w 2021 - osiedle ART MODERN

Jak wybrać mieszkanie krok po kroku

Lokalizacja to pierwszy i najważniejszy punkt na drodze do wyboru mieszkania idealnego. Jeśli marzysz o cichej, zielonej okolicy z ładnym widokiem za oknami, sprawdź oferty na obrzeżach miasta lub osiedlach oddalonych od ścisłego centrum. Pamiętaj, by mimo wszystko były dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami – tak, by dojazd był wygodny i szybki, niezależnie czy poruszasz się samochodem, rowerem, czy autobusem lub tramwajem. Z kolei jeśli lubisz miejski zgiełk i bliskość knajpek, centrów handlowych oraz całego zaplecza rozrywkowego – mieszkanie w centrum będzie idealnym wyborem.

Obecni lub przyszli rodzice powinni koniecznie sprawdzić, czy w okolicy znajdują się dobre przedszkola, szkoły oraz renomowane poradnie rodzinne. Z kolei jeżeli masz stałą pracę, warto wziąć pod uwagę odległość od miejsca zatrudnienia, aby w godzinach szczytu nie musieć tkwić w korkach w drodze do biura.

Kiedy wiesz już gdzie, pora zastanowić się, jakie mieszkanie kupić.

Jakie mieszkanie kupić w 2021 - osiedle ART MODERN

Kupno mieszkania w bloku? Urządź się po swojemu!

Obecnie deweloperzy umożliwiają usunięcie ścian działowych i dopasowanie przestrzeni do własnych preferencji, nam pozostaje jedynie wybrać metraż oraz rozkład pomieszczeń. Dzięki temu mieszkanie stanie się nie tylko maksymalnie funkcjonalne, ale też niepowtarzalne i oddające w pełni nasz indywidualny charakter.

Dla osób ceniących sobie nieprzeciętny styl ciekawą alternatywę stanowią mieszkania typu loft. Wysokie sufity z możliwością zaaranżowania antresoli, industrialne wnętrza, ogromne okna, ceglane ściany i mnóstwo miejsca do życia – to sprawia, że coraz częściej chcemy zamieszkać w loftach. Połączenie historycznego ducha z najlepszymi technologiami skradnie serca zarówno estetów, jak i zwolenników maksymalnego komfortu.

A skoro o technologiach mowa – jak wybrać mieszkanie, by mieć gwarancję wygody oraz bezpieczeństwa teraz i w przyszłości? Przede wszystkim zwracajmy uwagę, czy projektanci zastosowali nowoczesne rozwiązania w postaci przestronnych wind, szerokich korytarzy, podziemnego parkingu, monitoringu, drzwi bezprogowych czy bezbrodzikowych pryszniców. Słowem – wszystkich tych udogodnień, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie osobom starszym, z niepełnosprawnościami czy rodzinom z dziećmi.

Mieszkania w 2021 - osiedle ART MODERN

Funkcjonalne, estetyczne czy przestronne? Nie musisz wybierać!

Ostatnim krokiem na drodze do kupna mieszkania marzeń będzie umówienie się z doradcą mieszkaniowym danej inwestycji i obejrzenie lokalu.Jeżeli myślisz o dobrze skomunikowanym osiedlu niedaleko centrum, spokojnej i zielonej okolicy oraz nowoczesnym, designerskim mieszkaniu dopasowanym do własnych potrzeb, ART MODERN będzie doskonałym wyborem – mówi Anna Osińska, szefowa biura sprzedaży. Zróżnicowana oferta mieszkaniowa od kawalerek, przez mieszkania dwupoziomowe, po butikowe lofty i luksusowe penthouse’y z prywatnym tarasem sprawi, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Otwarty plan pomieszczeń, funkcjonalne lokale i nowoczesne technologie idą tu ramię w ramię. Z łatwością zaaranżujemy swój własny gabinet, domową biblioteczkę, kuchnię z jadalnią czy sypialnię z garderobą.

Jeśli więc pragniesz, by rok 2021 był przełomowy – weź swoją przyszłość we własne ręce i przekonaj się, że mieszkanie własnościowe będzie kluczem do spełnienia.

Skontaktuj się z doradcami ART MODERN

wybierz preferowaną datę rozmowy telefonicznej
wybierz preferowaną godzinę rozmowy telefonicznej
Uwagi:
Doradca klienta
person
Paulina Pacler

Doradca klienta

tel.+48 883 477 699

Kontakt

person
Anna Osińska

Manager ds. sprzedaży i marketingu

tel.+48 733 770 743

Kontakt

Informujemy, że:

  • administratorem danych jest OPG Orange Park sp. z o.o.; można się z nami skontaktować wysyłając maila na adres artmodern@artmodern.pl oraz dzwoniąc pod nr 42 25 000 25;
  • podane przez Ciebie dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie; przetwarzamy też dane, gdy zobowiązują nas do tego przepisy, a także gdy mamy w tym uzasadniony interes – w postaci obrony lub występowania z ewentualnymi roszczeniami;
  • zawsze możesz domagać się od nas dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, sprostować swoje dane, żądać ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, czy przeniesienia; możesz też wnieść do nas sprzeciw wobec przetwarzania danych lub złożyć skargę do organu nadzorczego.

Szczegółowe informacje dotyczące podstaw prawnych, celów i zasad przetwarzania danych, a także Twoich praw znajdują się w naszej Polityce prywatności

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!