logo logo

Znajdź mieszkanie

ART MODERN. Sztuka mieszkania w Łodzi i…
blogowania!

O tym, co jest modne, a co passé – nie tylko na salonach.

Co słychać w ART MODERN

Aktualności z rynku mieszkaniowego oraz trendy i inspiracje

filtruj po kategorii:

MODERN LOFT? Mieszkanie dla wymagających. Sprawdź, czym się charakteryzuje

25 listopada 2019

Z jednej strony klimatyczny, nieco tajemniczy, odrobinę surowy, z drugiej zaś pełen światła i bardzo wdzięczny do aranżowania - taki właśnie jest loft. Mieszkanie w tak klimatycznym miejscu to idealna propozycja dla wszystkich ceniących niebanalną atmosferę wnętrz, w których przebywają.

Mieszkanie blisko strefy zielonej, czyli… mieszkanie zen

22 listopada 2019

Praktyczni, wydajni, efektywni. Tacy jesteśmy na co dzień w pracy. Żyjemy intensywnie, pracujemy z pasją, dajemy z siebie 100% w życiu zawodowym i towarzyskim. Kiedy więc przychodzi chwila powrotu do domu, dobrze żeby już od pierwszego kroku przywitało nas spokojne osiedle. Podpowiadamy, jak je wybrać i gdzie go szukać.

Tam, gdzie chce się wracać. Bezpieczne i komfortowe mieszkania dla seniorów. Łódź ma tu wiele do zaoferowania!

29 października 2019

Jeszcze do niedawna o rynku nieruchomości zwykło się mówić wyłącznie w kontekście metrażu czy adresu. Dzisiaj coraz większą uwagę skupiamy też na ludziach, którzy tworzą osiedlowe mikro-społeczności. Do głosu dochodzą tu zwłaszcza osoby w wieku 55+. Jakie zatem powinny być idealne mieszkania dla seniorów?

Interesują Cię nowe inwestycje mieszkaniowe w Łodzi? Sprawdź ofertę III etapu ART MODERN!

27 września 2019

ART MODERN to miejsce, gdzie niczym w słynnej „Ziemi Obiecanej” Andrzeja Wajdy przeszłość i marzenia o przyszłości mieszają się, tworząc wielobarwny obraz Łodzi. Zobacz najnowszą ofertę mieszkań w ramach III etapu inwestycji i zamieszkaj w miejscu, które tętni historią miasta włókniarzy!

Ruszyła budowa drugiego etapu!

4 stycznia 2019

Skontaktuj się z doradcami ART MODERN

wybierz preferowaną datę rozmowy telefonicznej
wybierz preferowaną godzinę rozmowy telefonicznej
Uwagi:
Doradca klienta
person
Paulina Pacler

Doradca klienta

tel.+48 883 477 699

Kontakt

person
Anna Osińska

Manager ds. sprzedaży i marketingu

tel.+48 733 770 743

Kontakt

Informujemy, że:

  • administratorem danych jest OPG Orange Park sp. z o.o.; można się z nami skontaktować wysyłając maila na adres artmodern@artmodern.pl oraz dzwoniąc pod nr 42 25 000 25;
  • podane przez Ciebie dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie; przetwarzamy też dane, gdy zobowiązują nas do tego przepisy, a także gdy mamy w tym uzasadniony interes – w postaci obrony lub występowania z ewentualnymi roszczeniami;
  • zawsze możesz domagać się od nas dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, sprostować swoje dane, żądać ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, czy przeniesienia; możesz też wnieść do nas sprzeciw wobec przetwarzania danych lub złożyć skargę do organu nadzorczego.

Szczegółowe informacje dotyczące podstaw prawnych, celów i zasad przetwarzania danych, a także Twoich praw znajdują się w naszej Polityce prywatności

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!